Ukmergės karpininkų klubas

https://www.facebook.com/ukmergeskarpininkuklubas/

Pramoginis tvenkinys „DidelėsŽuvys.lt“ yra Alytaus rajone, Punios kaime. Tvenkinio plotas – 3 hektarai. Vidutinis tvenkinio gylis – 1,5 – 1,8 metro, didžiausias gylis – 2,3 metro. Tvenkinio dugnas molingas, vietomis su nedideliu dumblo sluoksniu.
Pirmieji lankytojai tvenkinyje pradėjo lankytis dar 2008m. nors žuvys jame buvo puoselėjamos gerokai iki to. Tvenkinys visų pirma orientuotas į didžiųjų karpių žūklę, tačiau niekada negali žinoti kokį laimikį pavyks sugauti žūklėje. Ko gero telkinio išskirtinumas ir yra tame kad čia ne tik yra tikimybė sugauti itin didelių karpių sveriančių daugiau 20 kilogramų, bet gali užkibti ir amūras, eršketas, šamas ar netgi plačiakaktis. Taigi žuvų įvairovė padaro žūklę dar mažiau nuspėjamą ir intriguojančią. Visiems lankytojams linkime sugauti savo svajonių žuvį!
https://www.dideleszuvys.lt/

Sveiki, esu Tadas. Daugiau kaip prieš 15 metų susižavėjau karpių žūkle ir esu užsikabinęs iki šiol. Tai tapo gyvenimo būdu, aistra ir meno išraiška, kuomet po ilgos kovos paleistam gyvenimo karpiui palinki susitikti greitu metu.
Per daugybę metų ir valandų praleistų prie vandens, gaudant gyvenimo žuvį, sukaupiau patirtį, kuria galiu didžiuotis. Manau, kad atėjo metas pasidalinti ta patirtimi su visais norinčiais!
Organizuoju karpių žvejybos pamokas tau patogiu laiku prie nuostabaus Lynelio ežero su daugybe stiprių gražuolių. Kreipkis ir pasidalinsiu su tavimi savo žiniomis ir patarimais! Tai gali tapti puikia dovana sau arba antrai pusei!…
Suteikiama visa reikalinga įranga/ Gidas pasirūpins jaukais ir masalais/ Palapinė su gultais/ Žūklės vietos paieška/ Sistemėlių rišimas/ Karpių žūklės kultūra/ Taisyklinga elgsena su laimikiu/ Atsakymai į Jūsų klausimus/ Rekomendacija žvejoti Lynelio ežere.

Hello, Tadas here. I’ve been a carp fisherman for more than 15 years now. Throughout those years, it has become my biggest passion and a way of living. Mostly due to the feeling you get spending hours on the bank luring the big fish and releasing it back into the water. It’s just unforgettable and hooks you for life!
I’ve gained experience that is invaluable if you want to catch a big fish and it’s about time I share it with those in need!
I organize carp fishing lessons on the time most convenient for you on a bank of the beautiful lake Lynelis. Give me a shout and I will share my knowledge and expertise with you! Make this experience a perfect gift for yourself or your loved one.
https://www.lynelis-lake.lt/
https://www.facebook.com/KZGtadas/

LIETUVOS KARPININKŲ ASOCIACIJA
Kada paskutinį kartą Jūs matėte tekančios saulės spindulių žaismą vandens paviršiuje? O rūką virš vandens ir jūsų palapinės? Kada paskutinį kartą jautėte gigantiškos žuvies pasipriešinimą? Skubėkite! Skubėkite kol tai yra. Kol dar galima kovoti su tikrai laukiniu karpiu, kol dar nereikia važiuoti šimtų ar tūkstančių kilometrų iki vandens telkinio, kuriame yra mūsų ežerų pasididžiavimo – laukinių karpių. Taigi, sveiki atvykę į karpių žūklės pasaulį. Lietuvoje yra laukinių karpių sportinės žūklės entuziastus vienijanti organizacija – Lietuvos Karpininkų Asociacija (LKA)

Karpininko kodeksas:
Visada tobulink savo karpių žvejojimo įgūdžius/ Stenkis siekti kokybės, o ne kiekybės/ Su pagauta žuvimi elkis atsargiai/ Laikykis tvarkos bei švaros žvejybos vietoje/ Niekada nekenk ir netrukdyk kitiems žvejams/ Rūpinkis mus supančia gamta/ Niekada neužimk kito žvejo puoselėjamos vietos/ Paleisk sužvejotus karpius/ Netriukšmauk savo bei kitų žvejų žvejybos vietoje/ Laikykis mėgėjiškos žūklės taisyklių reikalavimų/ Visada laikykis šio kodekso punktų. Siek, kad ir kiti karpininkai jo laikytųsi.

Organizacijos tikslai:
Asociacijos, kaip juridinio asmens, veiklos pradžia yra 2002-ieji metai. Sukurti asociaciją paskatino noras diegti Lietuvos meškeriotojams civilizuotą karpių žūklę. Karpiai mūsų vandenyse savaime nesiveisia, jie yra įžuvinami. Traukti didelį karpį neapsakomas malonumas, bet deja, jei žvejai ištraukę puikią žuvį tuoj pat ruoš puodus vakarienei, tai ne tik mūsų vaikams, bet ir mums greitai nebeteks džiaugtis tokia žvejyba. Vienas pagrindinių asociacijos tikslų yra propaguoti sportinę laukinių karpių žūklę Lietuvoje ir laukinių karpių žvejybos principą pagavai – paleisk. O taip pat organizuoti karpių gaudymo varžybas, keliant žvejybos kultūrą, taktiką ir techniką, skleidžiant sukauptą patirtį ir informaciją apie laukinių karpių gaudymą bei gyvenseną.

Asociacija įsteigta suburti Asociacijos narius – žūklės klubus, žvejų mėgėjų asociacijas ir fizinius asmenis, tikslu organizuoti turiningą laisvalaikį ir poilsį, siekti, kad žūklė būtų kultūringas, turiningas ir sveikas laisvalaikio praleidimo būdas, propaguoti sportinę ir mėgėjišką karpių žūklę, gilinti gamtos pažinimą bei sąlytį su ja, propaguoti gamtosaugines idėjas ir racionalų gamtos turtų panaudojimą, visomis įmanomomis Lietuvos Respublikos įstatymų nedraudžiamomis priemonėmis užtikrinti gamtos ir jos išteklių apsaugą, prisidėti prie įvairių žuvies rūšių įžuvinimo Lietuvoje, bendradarbiaujant su „Žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos“. Teikti rekomendacinius raštus dėl įžuvinamų telkinių Aplinkos apsaugos ministerijai. Koordinuoti asociacijos narių veiklą, atstovauti Asociacijos narių interesams ir juos ginti ar tenkinti kitus viešuosius interesus.

Nuo 2009 metų Lietuvos karpininkų asociacija yra Lietuvos sportinės žūklės klubų lygos ir Lietuvos sportinės žūklės federacijos narė.

Lietuvos karpininkų asociacija yra įpareigota kiekvienais metais organizuoti Lietuvos sportinės karpių žūklės čempionatą ir atranką į oficialų sportinės karpių žūklės pasaulio čempionatą bei užtikrinti Lietuvos rinktinės dalyvavimą jame.

Nuo 2010 metų LKA tapo tarptautinės žūklės organizacijos FIPSed nare. Tais pačiais metais LKA suformavo pirmąją Lietuvos karpininkų rinktinę, kuri dalyvavo oficialiame FIPSed pasaulio čempionate Anglijoje.

2014 metais LKA kartu su 11 organizacijų įsteigė Lietuvos meškeriotojų sąjungą (LiMS).
2016 metais Lietuvos karpininkų rinktinė Prancūzijoje tapo pasaulio vicečempionais.
https://laukarpis.lt/
https://www.facebook.com/Karpininku.asociacija/

Menu